0 Kč

O nás

Vítejte na stránkách jediného českého e-shopu s bezkonkurenčně nejširší nabídkou tradičního indického nádobí.

Produkty, které u nás naleznete, byly vyrobeny přímo v Indii osvědčenými společnostmi s dlouholetou tradicí a jsou určeny jak k tradičnímu stolování, tak k přípravě indického jídla.

Naším hlavním cílem je umožnit zákazníkovi užít si pokrmy ve starodávném indickém stylu díky autentickému nádobí. A díky tomu, že indická kuchyně je nesmírně zdravá, vyhovuje i přísným nárokům moderní životního stylu.

V naší nabídce najdete nádobí vyrobené z oceli, mědi, železa, dřeva a také nejoblíbenější kombinaci oceli a mědi. Měděné části poslední zmíněné kombinace jsou vyrobeny ručně pomocí speciální metody kování mědi. Díky tomu je každý kousek unikátní. Leštěná měď navíc dodá atmosféře u stolu nádech tradičního indického zážitku.

Stolování, které jste dosud mohli zažít pouze v některé z tradičních indických restaurací, si nyní díky obchodu Indickenadobi.cz můžete vychutnat v teple svého domova. Od jedinečného prožitku Vás dělí jen několik kliknutí myši.

O měďi - Měď je jedním z prvků, které mají významný vliv na živý organismus, protože se vyskytuje v mnoha částech enzymatických cyklů, které jsou nezbytné pro správné fungování životně důležitých procesů. Tyto enzymy například ovlivňují metabolismus sacharidů v těle, což má příznivý vliv na kostní hmotu a krvetvorbu, díky čemuž příznivě ovlivňuje fungování nervového systému.

Měď, podle indických alternativní medicíny, má antimikrobiální vlastnosti a pomůže vám udržet pevné zdraví. Podle alternativní medicíny Ajurvédy měď ionizuje vodu, což pomáhá tělu udržet správné PH.

O indické kuchyni - Indická kuchyně je kuchyně různých etnik a náboženských skupin, žijících na území Indie. K jejím typickým rysům patří hojné používání koření, převaha vegetariánských pokrmů, hlavními surovinami jsou rýže, obilniny, luštěniny, mléčné výrobky (jogurty, přepuštěné máslo), zelenina a koření. 

Indické koření,Basmati rýže,Máslo,Oleje,Vynikající chutney, omáčky a pasty a mnoho víc..

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.